Intexglas

Dušiklaasid

Klaaskatus pakub hulgaliselt võimalusi kasvatada sissepääsude ja terrasside ning katuseta rõdude kasutusmugavust ja vähendada ilmastikust tekkivad ebamugavusi nagu tuul, vihm, pori, lehed või märg lumi. Tänapäevane klaas säästab energiat – laseb päikese sisse, vältides samal ajal soojakadusid. Erimaterjalist klaas kaitseb üleliigse kuumenemise eest, peegeldades tagasi liiga tugeva päikesevalguse. Valmistame nii soojapidavaid kui külma tõrjuvaid klaaskatuseid.

Pesemisruumid on erineva suuruse, disaini ning ruumilahendusega. Lähtuvalt oma mitmekesisusest nõuavad kõik vannitoad spetsiifilisi lahendusi duṧi jaoks, et pesemise käigus ülejäänud ruum läbimärjaks ei muutuks. Dušiklaasid muudavad pesemisruumi õhu- ja valgusküllaseks, kaitses samal ajal ruumi ülejäänud osa märgumise eest.

Dušiklaase:

 

● On võimalik ehitada erineva suuruse ja kujuga

● Klaas ei piira ruumi avarust ja vaatevälja
● Vajadusel on võimalik privaatsuse säilitamiseks klaase toonida

Klaasidega piiratud duṧiruumis saab rahulikult sulistada, kartmata, et pärast peaks kogu ruumi kuivatama hakkama. Klaasist dušiklaaside eeliseks on laiad võimalused kujundada kogu pesuruumi oma nägemuse järgi. Klaase saab toonida vastavalt vajadusele ning muuta ka heli-, sooja- või külmapidavaks.

Paigaldame dušiklaase peamiselt kolme lahenduse abil, milleks on:

 

● Klaas profiilis

● Punktkinnitus
● Täisklaaslahendus

Klaas profiilis lahenduse puhul paigaldatakse klaasid sarnaselt akendele alumiinium profiilidele, mis tekitavad klaaspaneeli ümber metallraami.

Punktkinnituse tehnoloogia puhul kinnitatakse klaas selles olevate avade kaudu spetsiaalsete roostevabast terasest kinnitustega mitmest punktist. Erinevatest punktidest kinnitamise põhjal on kinnituse tüüp saanud endale ka nime.

Täisklaaslahendus on selline klaasi kinnitamise viis, kus klaas kinnitatakse ülalt ja alt seina külge ning erinevate klaaspaneelide vahel ei ole vertikaalseid poste. Selline lahendus loob kauni pildi, kus silma hakkab vaid klaas, mitte kinnitusmaterjalid.

Kui tunned, et sinu kodus oleks pesemiseks kasutatav ruum ülejäänud vannitoast eraldada dušiklaaside abil, siisvõta meiega ühendust.

Hinnapäring

Intexglas OÜ
Joa tee 11,
Vääna 76903