Intexglas

Saunaklaasid

Klaaskatus pakub hulgaliselt võimalusi kasvatada sissepääsude ja terrasside ning katuseta rõdude kasutusmugavust ja vähendada ilmastikust tekkivad ebamugavusi nagu tuul, vihm, pori, lehed või märg lumi. Tänapäevane klaas säästab energiat – laseb päikese sisse, vältides samal ajal soojakadusid. Erimaterjalist klaas kaitseb üleliigse kuumenemise eest, peegeldades tagasi liiga tugeva päikesevalguse. Valmistame nii soojapidavaid kui külma tõrjuvaid klaaskatuseid.

Saunaklaasid on praktilised ja oluliselt tuleohutumad, kui näiteks puidust uksed või seinad. Klaasist leiliruum on avaram ja õhulisem ega tekita ebamugavust või ruumi suletuse tunnet. Saunaklaasid pakuvad võimaluse muuta leiliruumide suurust ja kuju ning teha ka erilahendusi. Kui pesuruum ja leiliruum asuvad kõrvuti, saab klaasid toonida selliselt, et nii leiliruumis kui ka pesualal säiliks inimeste privaatsus.

Meie saunaklaasid on:

 

● Kuumakindlad

● Valmistatud turvalisest karastatud klaasist, mis on purunemiskindel ja talub tugevat jõudu
● Võimalik värvida, toonida ja kujundada vastavalt tellija vajadusele

Meie valikust leiad kolme erineva kinnitusviisiga saunaklaasist vaheseinu: punktkinnitustega, klaas profiilis ja täisklaaslahendusega.

Punktkinnitusega seinad on kinnitatud roostevabast terasest kinnititega läbi klaasi mitmest erinevast kohast.

Klaas profiilis lahenduse puhul valmistatakse klaasidele alumiiniumprofiilist raamid, mille sisse kinnitub klaaspaneel. Alumiiniumprofiil ühendatakse teiste konstruktsioonide külge ja ehitatakse soovi korral mitmest klaaspaneelist koosnevaks seinaks.

Täisklaaslahendus on kinnitusviis, kus klaaspaneelide vahel ei ole vertikaalseid kinnitusi. Paneelid kinnituvad ülalt ja tulemuseks on puhas ja terviklik klaaspind.

Kui soovid sauna leili- ja pesuruume ehitada klaasist vaheseintega, võta meiega ühendust. Leiame üheskoos sobivaima lahenduse.

Hinnapäring

Intexglas OÜ
Joa tee 11,
Vääna 76903